Spolupráce se známými značkami

Vydělávej sdílením
na instagramu

Využij shlédnutí příspěvků na svém instragramovém účtu na maximum. Připoj se do sítě Lovin a vydělávej každým stories, které uveřejníš. Každé shlédnutí se počítá.

  • Vyber si, co chceš propagovat
  • Dopředu víš kolik dostaneš zaplaceno
  • Platbu převedeme ihned po dokončení kampaně na tvůj účet 
Jak to funguje

Nech své stories vydělávat

I ty jsi influencer

 

Pokud máš na svém instagramu víc jak 5000 sledujících, tak jsi influencer. Využij svůj dosah. Propaguj známé značky a vydělávej na každém svém příspěvku. Je to jednoduché.

Chci více objednávek

Máš možnost volby

Vyber si co chceš propagovat

 

Tvůj instagramový profil má svůj nezaměnitelný styl a v Lovin jsme si stoho vědomi. Vyber si pouze produkty a značky, které chceš propagovat. Ty, které se k tobě nehodí můžeš prostě ignorovat.

Chci doporučení

Lovin infleucer marketing

Jak to funguje?

 

Pokud se chceš stát Lovin influencerem vyplníš jednoduchý dotazník, abychom zjistili, kdo jsi a kdo tě sleduje. Zařadíme tě do naší databáze a budeme ti posílat nabídky na spolupráce, do kterých se můžeš a nebo nemusíš zapojit.

Začít spolupráci

Nastartuj růst svého profilu

Získej nové followers

 

Kromě nabídek na propagaci ti budeme zasílat typy, jak získat na instagramu více followers. Pomůžeme tvůmu profilu růst.

Vytvořit účet

Pomůžeme ti

Napiš nám

 

S každou kampaní ti pomůžeme. Zašleme ti podklady pro sdílení nebo produkty k nafocení. Kdykoliv se na nás můžeš obrátit s jakoukoliv otázkou. Lovin je tvůj agent, který tě zastupuje v komunikaci s klientem. Jsme zde pro tebe.

Začít spolupráci

Chci se stát Lovin influencerem.

Připojte se do obchodní sítě Lovin právě teď.

Registrace

Odesláním žádosti se k ničemu nezavazujet a můžete kdykoli vystoupit.

Často kladené dotazy

FAQ

Proč spolupracovat s Lovin?

Hrajeme fér, dodržujeme své slovo a záleží nám na vašem růstu. To nejsou prádné fráze. Čím více followers máte, tím je pro nás váš profil zajímavější a proto pokud se přidáte k Lovin získáte nejen možnost začít vydělávat, ale také partnera, se kterým můžete společně pracovat na svém růstu.

Jak spolupráce probíhá?

Vždy, když je připravena nová kampaň, zašleme vám email s nabídkou spolupráce. V krátkém briefu se dozvíte, co se od vás očekává a jaká je odměna za sdílení. Pokud vás kampaň zaujme můžete se jí zúčasnit.

Co se ode mě bude očekávat?

Pokud se rozhodnete, že se budete na kampani podílet, zašleme vám všechny potřebné informace a podklady. Očekává se od vás, že produkt na svém profilu doporučíte svým přátelům a fanouškům.

Kolik a kdy dostanu zapaceno?

Odměna se liší u jednotlivých kampaní. Svoji odměnu se dozvíte vždy v nabídce, kterou obdržíte e-mailem. Po ukončení kampaně, vám pak odměnu okamžitě zasíláme na váš účet.

Jaké obdržím podklady?

Podklady pro kampaň se mohou lišit dle zadání. Někdy vám zašleme již připravenou grafiku, kterou pouze vysdílíte se svým komentářem. Někdy vám zašleme samotné produkty a focení bude na vás. Vše se vždy dozvíte v informačním emailu.

Je v tom nějaký háček?

Našim cílem je, aby byli všechny zainteresované strany spokojeny s výsledkem spolupráce, proto od nás můžete vždy očekávat otevřenou a jasnou komunikaci. Není v tom žádný háček. Odměnu dostanete za realizovanou propagaci. Sami si vybíráte, co chcete propagovat a co nikoli. Můžete kdykoliv odejít. Je to na vás.